Vítězové hlavních kategorií
Běhu městem Strakonice 21. srpna

 

2017                   Roman Budil                       PK Vytrvalci RB

                          Klára Zrůstová                    Slavia Liberec

 

2016                   David Vaš                         TJ Sokol České Budějovice

                          Valerie Soukupová               Sokol České Budějovice

 

2015                   Lukáš Pomezný                    Atletika Písek

                           Valerie Soukupová               SKP České Budějovice

 

2014                   Jan Procházka                      INOV 8 Team

                           Valerie Soukupová               Atletika Písek

 

2013                   Mulugeta Serbessa             Ortopedie Týn nad Vltavou

                           Dana Šatrová                      Perňa System

 

2012                  Martin Debnár                     Atletika Písek

                          Dana Šatrová                      USK Praha

 

2011                  Mulugeta Serbessa              Ortopedie Týn nad Vltavou

                          Carmen I. Beshirová            SK Zdice

 

2010                  Martin Debnar                     ŠUTRI Prachatice

                          Olga Firsová                       PSK Olymp Praha

 

2009                 Jan Pernica                         Opava

                         Lenka Šibravová                 Hvězda Pardubice

 

2008                 Imrich Magyar                    AC Nové Zámky

                         Lenka Všetečková             Sokol České Budějovice

 

2007                 Pascal Sarwat                   Tanzánie

                         Radka Vodičková               RPG Brno

 

2006                 Martin Holečko                  Spišská Nová Ves                      

                         Mirka Petronjuková           AC Kovošrot Praha

 

2005                 Jan Kreisinger                   SK 4 Dvory České Budějovice

                         Mirka Petronjuková           AC Kovošrot Praha

 

2004                 Pavel Faschingbauer        USK Praha                   rekord trati 16:01

                         Pavla Havlová                   PSK Olymp Praha

 

2003                 Jan Bláha                         Sokol České Budějovice

                         Gabriela Loskotová          Orbitt

 

2002                 František Zouhar             AC Praha 1890

                         Milena Procházková        Sokol České Budějovice

 

2001                 Pavel Faschingbauer      USK Praha

                         Lenka Radová                TT Kovosvit

 

2000                 Jiří Hnilička                     Sokol SŠ České Budějovice

                         Daniela Zvoníčková        Sokol Písek

 

1999                 Zdeněk Forster             Jiskra Domažlice

                         Jana Klimešová             USK Mogul Praha

 

1998                 Jiří Hnilička                    České Budějovice

                         Jana Klimešová             Káraný                         rekord trati 18:39

 

1997                 Petr Pícha                    AC Turnov

                        Jarmila Urbanová          Olymp Praha

 

1996                 Jiří Šoptenko                Spartak Praha

                        Andrea Křížová             Spartak Praha

 

1995                 Radomír Soukup          AC Kladno        

                         Milena Gajdová            Jiskra Domažlice